Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 8527 | ЛАЙФ СТАЙЛ

Звезда на ”Плейбой” разкри за оргии в ММА елита

Звезда на ”Плейбой” разкри за оргии в ММА елита
Бритни Палмър е по-популярна от повечето ММА бойци, въпреки че задачата й е да носи табелките между рундовете. Има стотици хиляди фенове по цял свят.
 
Американката разкри в интервю, че извън ринга железните момчета от UFC се спретват страхотни оргии. 29-годишната Палмър, която грейна и на корицата на Плейбой, призна, че е спала с над 100 ММА бойци.

„На мнозина не помня имената, но изживяванията винаги са били върховни“, сподели Палмър в интервю за еротичното списание.

През 2014 година тя се омъжи за Аарън Залевски, австралийски милионер, живеещ в САЩ. Той обаче беше арестуван, след като заплаши Бритни с физическа саморазправа.

Аарън изпаднал в състояние на дива ревност, след като чул колега да нарича съпругата му "бебче". Той настоял миньончето да напусне веднага бизнеса.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
За радост на мъжкото око: „Плейбой” пак пуска голи модели 0| 5920 | За радост на мъжкото око: „Плейбой” пак пуска голи модели Първите модели на Playboy 2| 8276 | Първите модели на Playboy Избраха модели на годината 0| 6004 | Избраха модели на годината

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads