Двамата станаха шефове в медията и скоро няма да се изявяват на екран. Ръководството е отправило предложение първо към водещата на „Тази събота” и „Тази неделя”, която от септември е по майчинство и гледа малкия си син Явор. Тя обяви, че в началото на април се връща на работа и шефовете й се сетили, че именно тя може да е спасителният им пояс за привличане на зрителски интерес към новините след напускането на Ани Салич.