"Отдавна искам да имам своя рубрика или предаване по телевизията. Мисля, че ще се справя по-добре от Азис като водеща, най-малко защото съм по-интелигентна от него", казва пред Bnews скандалната фолк фурия.
„Участията ми са само вечер и не мога да си предсатвя да стана сутрин рано. Забравила съм как изглежда изгрева, освен ако не си лягам по това време. Биологичният ми часовник е програмиран да живея само нощем”, разказа още Сашка.
Тя е готова да приеме предизвикателството да чете дори новините в някоя от централните емисии на голяма телевизия, стига да има кой да и предложи. „Колкото и нескромно да звучи, аз съм красива, умна и интелигентна, така че очаквам оферти. Смятам, че ще изглеждам добре до Юксел Кадриев, не мислиш ли?”, смее се Сашка.