Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
8| 9003 | ЛАЙФ СТАЙЛ

Слави и Емануела на бала на президента

Георги Първанов
Георги Първанов
За двата си мандата досега Първанов е изпратил от резиденция Бояна 4000 абитуриенти.
 

229 зрелостници от 53 домове ще прекарат довечера абитуриентските си балове в компанията на Георги Първанов и първата дама Зорка, съобщава в днешния си брой вестник 24 часа.

Президентът и съпругата му организират традиционния бал за сираци. Той е девети поред, а за двата си мандата досега Първанов е изпратил от резиденция Бояна 4000 абитуриенти.

Въпреки кризата отново ще има трудова борса и фирмите ще се опитат да предложат работа за част от младежите.

Вечерта е традиционният концерт, на който ще пеят Слави и Ку-ку бенд, Графа, Емануела, Тони Стораро, DJ Тишо и др. (24 часа)
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Певица на Слави тръгна с охрана 2| 10000 | Певица на Слави тръгна с охрана Слави аут от шоуто, страда от бъбреци? 40| 14190 | Слави аут от шоуто, страда от бъбреци? Емануела заби футболист 5| 7793 | Емануела заби футболист Слави бутна и Годжи в "Денсинг старс" 0| 9916 | Слави бутна и Годжи в "Денсинг старс"

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads