Цигански изцепки Голям Смях
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Много яко....
още едно няма ли да има ?
Къде е клипа бре?
Възмутително! Такива расистки изцепки - голям смех! И това се прави от хора, които ни разсмиват с диалектното си говорене, защото Рачков без диалект е като циганин без каруца. Той вероятно не си и дава сметка, че неговият "комизъм" се дължи на симпатичния му, неподправен, просташки, неизлечим диалект.
hahahahahaha
Тука се мотае някакъв си Наблюдател, но освен да прави тъпи изцепки и да се прави на много отворен, друго не прави..., а мангалите са за сапун всичките, мамицата им - ще заплашват те!! Хей гиди...
Не е смешно, тъжно е!!! За жалост се оказва, че има част от българите, които са все още неограмотени. А това в комбинация с един не съвсем обективен поглед върху политическата ситуация в БГ е повече от субоптимално състояние на обществената прослойка.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.