Децата много ми липсват, каза през сълзи футболистът. „Единственото нещо, което може да ме разплаче, е Никол и Валери, откровен е спортистът.

В бъдеще Божинов се вижда като спортен директор. „Искам да остана близо до футбола”, поясни той.