Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
15| 6661 | НОВИНИ

До 5 бона глоба за столичните "тарикати"

Йорданка Фандъкова
Йорданка Фандъкова
Сините зони вече ще бъдат проверявани и вечерта. Контролът ще се установява най-вече покрай нощните заведения в столицата. Това съобщи столичният кмет Йорданка Фандъкова, която присъства на откриването на разширение на детска градина „Здраве” в район Изгрев.
 

 

Според сигналите на граждани, собствениците на заведенията се възползвали от свободния режим вечерта и ползвали местата за „Синя зона” като личен, служебен паркинг. Адресите на проверките ще се пазят в тайна, за да могат да бъдат хванати най-много нарушители.

 

Няма предварително да казваме къде ще проверяваме, за да може всички да знаят и всички да очакват. Глобата е до 5000 лева, каза още кметът и уточни, че проверките ще бъдат периодични през цялата година, докато не се разреши проблемът.

 

От началото на тази година влезе в сила разширението на „Синя зона” в София. Ще се работи за разделянето на столицата на три зони, като не всички ще бъдат платени.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Брат Галев отнесе 4 бона глоба за обида 7| 5483 | Брат Галев отнесе 4 бона глоба за обида 8 м. затвор и глоба от 2000 лв. за внука на цар Киро 8| 5627 | 8 м. затвор и глоба от 2000 лв. за внука на цар Киро Наказват Рамбо с глоба от 5 000 лева 2| 7297 | Наказват Рамбо с глоба от 5 000 лева Оставяш детето само - 5 бона глоба 6| 5823 | Оставяш детето само - 5 бона глоба

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads