Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

2| 4479 |28.05.2016 НОВИНИ

53-годишен мъж загина при взрив в ”Арсенал”

.
53-годишен мъж от Стара Загора е загинал снощи при взрив в поделение на завод ”Арсенал”, съобщи БНР. Сигналът за инцидента е подаден десет минути пред 23.00 часа в петък. Мъжът е работел на преса, когато настъпила производствена авария. На място е изпратен един противопожарен автомобил от Казанлък, както и екипи на полицията.
 

Комисар Николай Кирков - директор на ОД на МВР Стара Загора съобщи, че няма други жертви и пострадали. Случаят се разследва. Две жени са били силно уплашени, наложило се е едната да бъде откарана в Спешна помощ. Поради това в началото някои медии обявиха, че жертвата е жена. Шефът на пожарната Николай Николов съобщи по НТВ, че няма опасност за околната среда и хората.  На 25 април при друг инцидент във военните заводи в Казанлък загинаха други двама души.

 

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2679 |24.10.2025 Взрив на железопътна гара в Украйна: Четирима убити и 12 ранени . 1| 3338 |19.02.2025 След тежката трудова злополука в "Асарел Медет": Загиналият мъж не е трябвало да бъде там . 2| 3188 |19.02.2025 Продължава разследването в завод на "Асарел-Медет" за загиналия мъж . 0| 2921 |20.10.2022 Почина мъжът, пострадал след инцидент в “Арсенал”

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads