От АПИ заявиха, че снимката е направена в края на миналата година.

ФрогНюз припомня, че по-рано днес сайтът balkanec.bg разпространи информация със снимка, според която на АМ “Европа” между Драгоман и Сливница има пропадане на настилката. Това е и участъкът, който бе инспектиран от премиера Борисов по-рано този месец заедно с президента на Сърбия Александър Вучич.