Реклама / Ads
1| 4955 |30.04.2018 НОВИНИ

В България има евроскептицизъм и симпатии към Русия, призна Дончев

.
Томислав Дончев Източник: БГНЕС
Няма предпоставка за предсрочни избори. Това заяви вицепремиерът Томислав Дончев.Той е категоричен, че не трябва да има война между институциите. Противоречията се решавали прозрачно, обясни вицепремиерът.
 
В България има симпатии към Русия и евроскептицизъм, призна Дончев. Това не е чуждо и на други страни от ЕС, обясни обаче той пред bTV.

България е длъжник на хората с увреждания. Така вицепремиерът коментира многобройните протести пред Министерски съвет.

Относно ареста на кмета на кв. "Младост" Десислава Иванчева, Томислав Дончев изтъкна, че е против телевизионното и фейсбук правосъдие. Съдът да реши кой крив, кой прав, иска вицепремиерът. Все пак случаят с кметицата е безпрецедентен според Дончев.

За намерените археологически находки по време на стоежа на АМ "Струма", Дончев обясни, че възможно решение е изграждането на естакада. По думите му изменение на трасето би било много трудно, бавно и скъпо.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 427 |15.12.2025 Китай намали изоставането си от САЩ в AI надпреварата до 3 месеца . 2| 565 |15.12.2025 Кая Калас: ЕС изпълни обещанието – достави на Украйна 2 милиона снаряда . 0| 638 |15.12.2025 Латвийското разузнаване забрани да се пътува до Русия и Беларус по време на Коледа . 0| 907 |15.12.2025 Синдикатите бият тревога за удължителния бюджет – удар за администрациите, общините, заплатите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads