Момченцето е било спешно транспортирано до УМБАЛСМ “Пирогов”. С него е майка му. Бащата се издирва.

Майката разказва, че не живеела с мъжа, а по думите й именно той е виновен.

Момченцето е в изключително тежко състояние. Полицаите изясняват точно какво се е случило с детето.