Реклама / Ads
45| 6230 |06.06.2015 НОВИНИ

Борисов: Правим музей на розата, представете си Орешарски с музей на гербера

.
Бойко Борисов
Ние правим музей на розата в Казанлък, което си е жест към БСП, представете си Орешарски да беше направил музей на гербера някъде, заяви премиерът Бойко Борисов, цитиран от Фокус, в коментар на политиката, която провежда неговото правителство за подкрепата на развитието на културно-историческият туризъм.
 
Премиерът припомни какво е направило неговото правителство за изграждането на музея „Квадрат 500", известен като „Българския Лувър", за работата с археолозите в цялата страна, инициативата за възстановяването на Голямата базилика в Плиска.

По повод отпускането на 500 хил. лв. за изграждането на Музей на Розата в Казанлък, министър-председателят уточни: : „Всъщност това е своеобразен жест към БСП. Все пак в тяхната партия символът е именно розата. Розата я има в партийния знак, в логото на партията. Разбира се трябва да се знае, че ги има Розовата долина, розовият цвят, розовото масло, които вече не са символ на БСП, а са символ на държавата. Но все пак представете си, че Орешарски да беше направил музей на гербера някъде."
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 4824 |23.09.2019 Борисов за Голямата базилика в Пловдив: Това е голямо богатство . 16| 5495 |11.12.2015 Борисов "размахва" Орешарски като плашило за РБ . 216| 10358 |06.10.2013 Борисов: БСП изби цвета на българската нация . 29| 5201 |19.09.2011 Връщат Бузлуджа на БСП

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads