Реклама / Ads
3| 4701 |22.05.2017 НОВИНИ

БСП направи дарение на ловешката болница

.
БСП направи дарение на ловешката болница. Левицата иска министрите на финансите и на здравеопазването да предложат план за спасяване на областната болница в Ловеч и други областни болници, които са пред фалит.
 
„Ако не се вземат мерки до 2-3 месеца, ловешката болница ще фалира“, предупредиха  лекари пред лидера на БСП Корнелия Нинова, която бе там по тяхна покана.  Те споделиха, че не са получавали заплати от февруари , масово напускат техни колеги, а сметките са запорирани.

 

Корнелия Нинова съобщи, че във вторник, на КСНС при президента ще настоява здравеопазването да стане, приоритетно, елемент на националната сигурност.  „Ще предложа на лидерите на другите партии да постигнем надпартийно и национално съгласие. Трябва трайно да решим проблема, така че всеки българин да има достъп до здравеопазване, да има последователна държавна политика за областните и общинските болници, където се лекуват бедните хора и тези, които нямат възможност да доплащат в скъпите  частни клиники“, настоя Корнелия Нинова.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 187 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 1| 437 |14.12.2025 Учени са открили скали, които действат като естествени електроцентрали . 0| 395 |14.12.2025 Имотите у нас са поскъпнали с 25% . 0| 817 |14.12.2025 Престъпници използваха Бачковския манастир в схема с фалшиви терапии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads