Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

0| 5113 |13.10.2023 НОВИНИ

Четирима възрастни и бебе на 6 месеца пострадаха при тежка катастрофа между две коли в София

.
Източник: БГНЕС
Четирима възрастни и бебе на шест месеца са пострадали при тежка катастрофа между две коли в София. Сигналът за произшествието е подаден в 0:40 ч., предава БНР.
 

20-годишната майка на бебето е в тежко състояние и е изпаднала в кома. Тя е хоспитализирана в УМБАЛ „Света Анна” с черепно-мозъчна травма. Жената е била пасажер в една от колите. Бебето й е с контузия на главата, транспортирано е до „Пирогов”.

 

Ранени са двама мъже – 31-годишният водач на автомобила, в който са били бебето, както и техен спътник на 22 години. Шофьорът е с контузия на глава и ръка, а другият пострадал е с контузия в областта на кръста.

 

На мястото на инцидента са изпратени три линейки, които пристигнали девет минути след подаването на сигнала. По-късно е изпратен и четвърти специализиран медицински автомобил за повторен медицински преглед на 33-годишната водачка на другия автомобил от пътното произшествие. Тя е само с охлузване на крака и не се е наложило да бъде настанявана в болница.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3114 |14.02.2025 Майката и двете ѝ деца, пометени на тротоар в Русе - какво е състоянието им? . 0| 3227 |13.02.2025 Шофьорите от катастрофата с майка с бебе, пометени на тротоар в Русе - с различни версии за случилото се . 0| 3460 |16.01.2025 Един от пострадалите при трагедията в Локорско е в много тежко състояние . 0| 3509 |25.11.2024 Тежка катастрофа край София: Мъж е в кома, друг - тежко пострадал

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads