Реклама / Ads
1| 6805 |01.12.2012 НОВИНИ

Дете е в кома след игра с пиратки

.
Три деца на 7-10 г. пострадаха сериозно при игра с пиратки край пловдивското с. Тюркмен, съобщиха от МВР. Едното момче е в кома. Сигналът за гърмеж в землището край селото е подаден малко преди 14,30 часа днес на тел. 112.
 


Изпратените незабавно полицейски и медицински екипи намерили на мястото на инцидента три момчета – две 7-годишни и едно на 10 години – с различни степени на обгаряне.

 

Децата са настанени в клиниката по изгаряния. В най-тежко състояние е 7-годишно момче, което е в кома с изгаряния втора степен.

 

По първоначални данни експлозията е предизвикана, след като тримата хвърлили пиратки в шахта между два изоставени обора, използвана за дезинфекция на животни.

Районът е отцепен от полицейски служители до идване на експерти, които да установят причините, довели до възникване на взрива.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 242 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 1| 480 |14.12.2025 Учени са открили скали, които действат като естествени електроцентрали . 0| 444 |14.12.2025 Имотите у нас са поскъпнали с 25% . 0| 864 |14.12.2025 Престъпници използваха Бачковския манастир в схема с фалшиви терапии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads