Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

4| 5586 |29.07.2019 НОВИНИ

Дете загина, бутнато пред влак на гара във Франкфурт

.
Мястото на инцидента на гарата във Франкфурт
8-годишно дете почина, след като 40-годишен мъж го бутна пред влак на най-натоварената гара във Франкфурт, предаде „Дойче веле”.
 

40-годишна жена и синът й са били блъснати от непознат мъж на релсите пред идващ високоскоростен влак на жп гарата във Франфурт. Сигналът е подаден около 9.50 часа тази сутрин, съобщиха от полицията в германския град.

 

Момченцето е загинало на място, а майка му е оцеляла, след като е успяла да се претърколи между двата коловоза. Жената е транспортирана в болница, като все още няма информация за състоянието й.

 

По данни на очевидци, нападателят се е опитал да бутне още един човек пред влака, но не е успял. Той е побягнал, но е задържан от случайни минувачи до пристигането на полицията.

 

Разследващите работят по изясняването на причините за трагедията. Според полицията във Франфурт, между нападателя и жертвите му няма връзка.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 3418 |22.01.2025 Две жертви, включително дете, при нападение с нож в германския град Ашафенбург в Бавария . 1| 3366 |16.01.2025 След катастрофата между два товарни влака: Все още има опасност за живота на един мъж . 0| 3605 |17.12.2024 Дете пострада тежко от волтова дъга, друго дете е с изгаряния . 0| 3409 |04.11.2024 4-ма ранени при нападение с брадва във френски влак, двама от тях - в тежко състояние

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads