Реклама / Ads
21| 5564 |17.01.2011 НОВИНИ

ДПС оставало зад лидера си Ахмед Доган

.
Хасан Азис
Който не е съгласен с партията, трябва да си отиде, смята кърджалийският кмет.
 

Не бягаме от отговори на поставените от Касим Дал въпроси, ще изчакаме заседанието на Централното оперативно бюро, но вече имаме позиция. Оставаме зад ръководството на ЦС на ДПС и зад лидера Ахмед Доган, обяви по БНР „Преди всички" кметът на Кърджали Хасан Азис. В Кърджали снощи е имало заседание на Областния съвет на движението.

Ние сме една нормална политическа партия, в която се повдигат различни въпроси, което води до дебати, добави още Азис, според когото такива процеси били оздравителни за партията. Който не е съгласен с партията и не може да провежда своята политика, който не може да убеди структурите в своето виждане за правене на политика, трябва да си отиде, каза той. Така било не само в ДПС, но и във всяка друга партия. Или оставаш в партията и изпълняваш решенията изцяло, или пък се разделяте, категоричен беше той.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3483 |04.07.2024 Аталай вижда разногласия между Доган и Пеевски. Хамид Хамид смята евентуално разцепление в ДПС за "абсурд" . 2| 4259 |11.04.2017 Хасан Азис: Утре се срещаме с представители на ГЕРБ . 3| 4794 |08.01.2016 Азис: Ако имаше политически екзекуции, ДПС нямаше да има . 3| 7360 |30.12.2015 Кметът Хасан Азис стана шеф на ДПС в Кърджали

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads