"Направихме анализ на бюджета за 2025 година и възможностите за добавки във връзка с предстоящите Великденски празници.
След анализ от страна на МФ, проведохме разговори с г-н Борисов, с премиера Желязков и с нашите коалиционни партньори и взехме решението.
Така най-накрая сагата с великденските добавки завърши. В по-добри години такива добавки са получавали всички пенсионери, а много пъти тя е била 100 и повече лева.
"Берекет версин и на това", бяха първите думи на "ощастливени" пенсионери. Коментарът е излишен.