Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
33| 8295 | НОВИНИ

Д. Гаджева: Заради пари депутатите напуснаха "Атака"

Деница Гаджева
Деница Гаджева
Депутатите предали националистическата идея и каузата на "Атака", но и откраднали пари от партията.
 

Конгресът се подготвяше в рамките на един месец. Всички структури са уведомени за дневния ред на конгреса. В дневния ред присъства и отчет на лидера на партията, което е и своевременен анализ на изборите, политическата обстановка и пътя на партия "Атака", каза депутатът Деница Гаджева, предаде БНР. Конгресът е напълно легитимен, присъстваха около 400 души, каза още тя.

Депутатите напуснаха "Атака" заради пари. Заради транша на субсидията, който беше преведен преди една седмица и от който бяха отрязани 238 хил. лева, за да бъдат раздадени на депутатите, напуснали преди последните четирима напуснали. Тези пари бяха раздадени на депутатите, които предадоха националистическата идея и каузата на "Атака", но не само това. Те откраднаха пари от партията. Тези пари, които отиват за плащане на клубове, за заплати, коментира Гаджева напускането на депутати от "Атака".

Всички тези хора са записали в документ, че те заявяват принадлежност към партия ГЕРБ и съответно с това отцепват 238 хил. лв. от субсидията на партията, заяви Гаджева.  Напрежение не може да има в партия, която провежда легитимно конгреса си, в която хората са заредени с надежда. Говоря за структурите на партията. Тези хора, които напуснаха, не са ходили по избирателните си места, именно те са шарлатанствали и са правили глупости, каза още депутатът.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Бареков: Заради Трактора получих смъртна присъда 77| 10679 | Бареков: Заради Трактора получих смъртна присъда Опозицията на нож с управляващите заради фискалния пакт 32| 5221 | Опозицията на нож с управляващите заради фискалния пакт Депутатите бойкотираха благотворителна идея 6| 5253 | Депутатите бойкотираха благотворителна идея Ламбо се разплака в ефир заради съпругата си Мария 59| 9917 | Ламбо се разплака в ефир заради съпругата си Мария

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads