Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
6| 11302 | НОВИНИ

Гласят Живко Коцев за шеф на полицията

Живко Коцев
Живко Коцев
Бившият директор на ОДМВР- Велико Търново Живко Коцев се спряга за шеф на полицията. Това научи Фрог нюз от три източника в МВР.
 
След като беше отстранен от дирекцията в Търново, той беше преместен в сектор „Убийства” в Главна дирекция „Криминална полиция”. Новината за неговото предстоящо назначение се разнесе мълниеносно в средите на ченгетата. Те я приеха с големи резерви. Ченгетата от СДВР дори отделиха почти цял ден, за да разказват за неговата работа. Колеги на Коцев твърдят, че той не се вслушвал в мнението на подчинените си, действал авторитарно и имал тежък характер. Някои дори се заканиха, че ще се преместят в други звена, които са по-отдалечени от главната дирекция. Част от оперативните работници пък са на мнение, че той умее да стяга редиците. Не е тайна, че години наред името на Живко Коцев се спрягаше за шеф на столичната полиция. Предполага се, че кадровите рокади в МВР ще започнат най-рано след Нова година. Една от причините е, че трябва да се приемат променити в Закона за МВР, предложени от ГЕРБ.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Плевнелиев призна лъжа, сравни Живков с Хитлер 58| 9584 | Плевнелиев призна лъжа, сравни Живков с Хитлер Е. Живкова: Папандреу и Марше останаха верни на дядо ми 158| 15198 | Е. Живкова: Папандреу и Марше останаха верни на дядо ми Нейнски: Българите реабилитираха Живков 38| 7030 | Нейнски: Българите реабилитираха Живков Гласят Янаки Стоилов за зам.-шеф на НС 27| 5051 | Гласят Янаки Стоилов за зам.-шеф на НС

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads