14| 9471 |08.03.2014 НОВИНИ

В голяма драма и при 6 червени картона ЦСКА би Левски с 1:0

.
Отборът на ЦСКА поведе на Левски с 0:1 след изпълнение на дузпа от Емил Гъргоров. Накрая двата отбора играха с по 9 души един срещу друг.

Съдията даде шест червени картона: на Борис Галчев в 29-ата минута и на Станислав Ангелов в 69-тата. В края на двубоя нови два червени картона отнесоха Ларсен Туре от Левски и вратарят на ЦСКА Райс Мболи. След края на двубоя Георги Кабаков даде още два червени картона на Владимир Гаджев и Ларсен Туре заради словесни разправии. Имаше и много жълти.

Доста положения създаде тимът на Левски, но вратарят на армейците се справи добре.

Не бяха спокойни и трибуните по време на мача. Засилено беше и остава полицейското присъствие. Част от феновете на Левски се опитаха да нахлуят в официалната ложа. По-късно вратарят на ЦСКА удари с топка по главата футболист на „Левски”, а част от публиката ревна„Червени боклуци” и започна да хвърлят бомбички на терена.