2| 2629 |12.03.2024 НОВИНИ

Гришо на осминафинал в Индиън Уелс

.
Източник: БГНЕС
Григор Димитров победи номер 21 в схемата Адриан Манарино с 6:3 6:3 в трети кръг на Мастърс турнира в Индиън Уелс. Българинът постинга успеха за 1 час и 20 минути, като добрата форма на Манарино не успя да промени мача.

Така Григор си резервира билет за осминафиналите в "Златния щат", където ще се изправи срещу победителя от дуела между Себастиан Корда и Даниил Медведев.

Французинът не можа да се справи с блестящата игра на Димитров, като още от началото тона на играта се контролираше от българина.

Доминацията на Григор се превърна в резултат, като Манарино не успя да представи по-голяма предизвикателство и във втория сет.

Това е пета победа на Димитров над французина.