Така Григор си резервира билет за осминафиналите в "Златния щат", където ще се изправи срещу победителя от дуела между Себастиан Корда и Даниил Медведев.

Французинът не можа да се справи с блестящата игра на Димитров, като още от началото тона на играта се контролираше от българина.



Доминацията на Григор се превърна в резултат, като Манарино не успя да представи по-голяма предизвикателство и във втория сет.

Това е пета победа на Димитров над французина.