Това каза съпредседателят на „Демократична България“ Христо Иванов по БНТ. За нас участието в управлението не е самоцел. Но е наша цел. Имам прекрасен отбор, Излезте, гласувайте, не оставяйте надеждата на други. Подкрепете дълбоката амбициозна и реалистична промяна.