Според Иванов, водещият принцип няма да е „бонус“, а „малус“.

„Вместо да подобри поведението на водачите и по-малък брой на загиналите, тя цели да ощети шофьора, който невинаги е виновен“, заяви Иванов, който неколкократно даде пример, че застраховката ще се повиши за шофьори, които говорят по телефона, но такива мерки не засягат фактическите участници в ПТП-та.

Той допълни, че в Европа системата работи на базата на рискови групи – най-млади и най-възрастни шофьори, които плащат по-голяма застраховка. Иванов обаче допълни, че и на Запад методът на изчисляване е морално остарял.

„Пистолетът никога не стреля сам. Някой го натиска. Ние наказваме пистолета. Ние наказваме автомобила, а не водачът“, смята Йонко Иванов.