Ще дойде момент и да се разплаче пред камерите. Ще каже със сподавен глас, колко много е направил за България, това ли е заслужил - да го арестуват и разпитват. И ще избърше мъжките сълзи пред камерите.
Ще скъса сърцата на лелите, негови фенки. Симпатизантите му ще излязат да окупират Съдебната палата, да не го съдят.
Ще дойде и момент неговите от партия ГЕРБ да излязат по всички медии да го клепат.