Всичките 15 общински съветници от левицата в София гласуваха „За“.

Това стана след като досегашният председател на групата на социалистите в СОС Калоян Паргов по-рано през деня обяви, че подава оставка.

Паргов благодари на колегите си за съвместната работа и заяви, че остава част от групата на БСП в местния парламент.