Реклама / Ads
5| 2811 |26.03.2024 НОВИНИ

Изслушват градския прокурор на София Илиана Кирилова в комисията за Нотариуса

.
Градският прокурор на София Илиана Кирилова Източник: БГНЕС
Поредно заседание на парламентарната комисия за Нотариуса ще се проведе днес.
 

За втори път народните представители са поканили на изслушване градския прокурор на София Илиана Кирилова, която трябва да даде информация за разследването, свързано с дейността на Мартин Божанов.

 

Предния път Кирилова отказа да се яви, като се обоснова, че делата били следствена тайна.





Пред депутатите се очаква да говори и апелативният прокурор на София. Радослав Димов по собствено желание беше изслушан във Висшия съдебен съвет. Там той категорично отрече да познава Божанов, както и да е имал общо със схемите му.

 

Комисията беше създадена след убийството на Нотариуса и излязлата информация за връзки на групата около него и висши магистрати.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 3749 |20.05.2024 Рокадите в съдебната система продължават: Апелативният прокурор на София хвърли оставка . 2| 3393 |16.04.2024 Комисията за Нотариуса ще направи опит да изслуша Сарафов, Гешев и Цацаров . 1| 3416 |09.04.2024 Петима магистрати на изслушване пред комисията за Нотариуса . 1| 3389 |22.02.2024 Второ заседание на комисията за Нотариуса: Днес говорят Цариградска и прокурор Зартова

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads