Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
35| 7572 | НОВИНИ

Каракачанов срещу протестиращи: Като реша, ще кажа кога ще подам оставка

Красимир Каракачанов
Красимир Каракачанов
Като реша, ще кажа кога ще подам оставка. Това обясни вицепремиерът и министър на отбраната Красимир Каракачанов. Изказването му бе провокирано от въпрос от един от присъстващите на Празника на военните парашутисти в столицата.
 

Каракачанов бе категоричен, че церемонията не е място за възгласи "oставка".

 

Военният министър присъства на празника по случай Деня на парашутиста. За тях той каза: Специалните сили са първите, които трябва да реагират. Виждате, че се полагат усилия за модернизирането и за окомплектоването им.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Елена Йончева: Досега на България не се обръщаше много внимание в ЕС заради поведението на Борисов в Брюксел като ”yes man” 13| 6303 | Елена Йончева: Досега на България не се обръщаше много внимание в ЕС заради поведението на Борисов в Брюксел като ”yes man” Каракачанов: Германия ни натиска да загърбим 1300 г. история заради Македония 28| 7649 | Каракачанов: Германия ни натиска да загърбим 1300 г. история заради Македония Мая Манолова: Дните на Борисов като премиер са преброени 5| 7867 | Мая Манолова: Дните на Борисов като премиер са преброени Илиян Василев: Всичко ще прехвърлят като вина на Борисов и с радост ще прегърнат новия Вожд 11| 10189 | Илиян Василев: Всичко ще прехвърлят като вина на Борисов и с радост ще прегърнат новия Вожд

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads