Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
9| 5183 | НОВИНИ

Кирил Петков за зърното: Не е вярно, че ще се унищожи българското земеделие

Кирил Петков
Кирил Петков
”Не трябва да говорим ”за” или против Украйна, трябва да говорим за икономическите ефекти”, заяви в кулоарите на парламента съпредседателят на ”Продължаваме промяната ” (ПП) Кирил Петков.
 

Той коментира забраната на внос на зърно от Украйна. Петков напомни, че разликата между цената на зърното от Украйна и от България е в зависимост от транспортните разходи. "Не е вярно, че ще се унищожи българското земеделие", каза той.

 

"Много по-важни са цените на всички храни за целия български народ", заяви Петков.

 

"Знаете, че на инфлацията най-големият проблем е инфлацията на храните и ние се опитваме този проблем да разрешим", категоричен е политикът.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Петков отрече да се е срещал с Борисов и Алексей Петров, обеща антикорупционно законодателство преди местния вот 54| 7597 | Петков отрече да се е срещал с Борисов и Алексей Петров, обеща антикорупционно законодателство преди местния вот Срещали ли са се пред лицето на Бога Бойко Борисов, Кирил Петков и Алексей Петров? 27| 7405 | Срещали ли са се пред лицето на Бога Бойко Борисов, Кирил Петков и Алексей Петров? Кирил Петков: Днес имаме нужда от хора като Захари Стоянов 69| 7576 | Кирил Петков: Днес имаме нужда от хора като Захари Стоянов И Ананиев потвърди: Никога не е имало среща между Кирил Петков, Бойко Борисов и Алексей Петров 10| 5024 | И Ананиев потвърди: Никога не е имало среща между Кирил Петков, Бойко Борисов и Алексей Петров

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads