„По всичко си личи, че става дума за умишлен палеж, но нека изчакаме и резултатите от експертизата”, коментираха пред Дарик от РУП- Кюстендил.
„Явно кюстендилската злоба няма край”, бе лаконичният коментар на персонала на заведението, който оглежда и разчиства терена.
Тази вечер „Езерата” трябваше да посрещне десетки гости за Новата 2014 година. Това бе едно от най-предпочитаните заведения за банкети и купони в града.