Реклама / Ads
4| 4465 |14.09.2018 НОВИНИ

Орбан: При подобен вид процедури накрая няма санкции. Няма опасност за Унгария

.
Виктор Орбан
Унгарският премиер Виктор Орбан заяви днес, че гласуването на Европейския парламент за откриване на процедура срещу Унгария няма да създаде опасност за нея, предаде БТА, цитирайки АФП.
 

"При подобен вид процедури накрая няма санкции. Няма опасност за Унгария", каза Орбан. Според унгарския премиер вотът цели по-скоро да отслаби позицията на Унгария като "символ на съпротивата срещу миграцията". Орбан също така обвини германския канцлер Ангела Меркел, че иска да замени унгарските граничари с "наемници на Брюксел" и подчерта, че "следващата битка" ще е за правото на държавите членки на Европейския съюз сами да защитават границите си. Идната седмица в австрийския град Залцбург ще се състои среща на европейските лидери, на която ще бъдат обсъдени въпросите на миграцията и сигурността на границите.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 210 |12.12.2025 Нови кадри от имотите на Епстийн разпалиха скандала около Тръмп и Клинтън . 0| 322 |12.12.2025 Къде се е скрила водата на древната Земя? Китайски учени откриха липсващото звено . 1| 371 |12.12.2025 „Стига жертви“: Пловдивчани затвориха Околовръстното, искат премахване на мантинелите . 0| 571 |12.12.2025 Стачна вълна блокира Брюксел: МВнР дава съвети на българите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads