Реклама / Ads
12| 8113 |02.02.2013 НОВИНИ

Ласкин остана без шофьорска книжка

.
Отнемат шофьорската книжка на актьора Иван Ласкин за срок от 15 месеца и го санкционират с 800 лв. глоба. Присъдата му беше потвърдена от Административния съд в Пазарджик.
 

На 19 юни м.г. полицаи спират актьора във Велинград. Той бил забелязан да отпива от бутилка с бира в джипа си. След като полицаите го спрели за проверка, той отказал проверка с дрегер за употреба на алкохол. В колата с него била и 1-годишната му дъщеря, която плачела, а той успокоявал.

Ласкин веднага отишъл в РУП – Велинград, като пожелал мястото за даване на кръвна проба да се промени от Батак във Велинград. След като получил отказ, той не пожелал да даде и кръвна проба.

Тогава Районният съд във Велингард го наказал с лишаване от книжка за срок от 15 месеца, както и с глоба от 800 лв.Сега магистратите от Административния съд в Пазарджик потвърдиха решението.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3317 |18.03.2025 Арестуваният с 4,33 промила алкохол в кръвта мъж посягал към чашката всеки ден от 2 години . 0| 3066 |19.02.2025 Съдът наложи мярка „подписка“ за актьора Димо Алексиев . 3| 3181 |06.02.2025 Отново фалшиво положителен тест за наркотици. Студент - 6 месеца без книжка . 5| 3441 |13.12.2024 Шофьор с фалшиво положителен тест за наркотици, получи колата си в окаяно състояние

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads