0| 3307 |25.04.2018 НОВИНИ

Ливерпул на крачка от финал, Рома мечтае за чудо

.
Отборът на Ливерпул е на крачка от финалът в Шампионската лига, след като вчера разби тима на Рома с 5:2. Мърсисайдци поведоха с 5:0, но допуснаха два гола в самия край на мача, което дава възможност на Рома да повтори чудото от четвъртфиналите, когато отстрани Барселона след 1:4 в първия мач.

Мохамед Салах направи поредното си зрелищно шоу. Египетският национал вкара първите два гола и подаде за следващите два. С два гола и две асистенции се отличи и Роберто Фирмино, а петото попадение за домакините беше дело на Садио Мане.

Отпускане в последните минути позволи на "Рома" да върне два гола чрез Един Джеко и Диего Пероти от дузпа. Вероятно роля за това изигра и смяната на Салах.