И малките улички в София хванаха ред?
Вече сме готови със 70 проекта, които ще бъдат за цялостно изграждане или цялостни реконструкции на малки улички на територията на много от районите в София, каза Йорданка Фандъкова, кмет на Столична община, на освещаването на новопостроения път към манастира „Св. Теодор Стратилат“ в село Балша, предаде Фокус.
По думите й, от Столична община са направени огромни инвестиции, за да може, когато се стопи снегът да не се появят огромни дупки по основните улици и булеварди, като тези на Цариградско шосе и на Ботевградско шосе преди няколко години.
Столичната община има 34 села и за съжаление тези територии останаха бели петна, извън програмата за селските райони и сега ние се опитваме със собствени инвестиции - от страна на общината, да се справяме, заяви Йорданка Фандъкова.