Има закон, който беше приет съвсем скоро и в една правова държава законите се изпълняват такива, каквито са. Не съм в състояние да влизам в какъвто и е да е по-сериозен коментар. Не сме запознати с мотивите, за да правим коментар, аз мисля, че по тази тема трябва да се говори отговорно, а отговорното говорене е информираното говорене, каза още той.