Неясно е защо не ги подкрепи през последните 7 месеца, или през последните 7 г.

Неясно е и защо онзи ден групата на ГЕРБ в парламента напусна залата и провали кворума, тъкмо когато трябваше да се гласува антикорупционният закон, с което нанесе още един удар срещу борбата с корупцията.

Пореден кьорфишек или катарзис?