Те са обвинени, че са участвали в организирана престъпна група, като ръководител е бил Митьо - Очите.
Бандата действала от януари 2013 г. до август 2018 г. на територията на Бургас, Ямбол, Несебър и „Слънчев бряг“.
Димитър Желязков - Митьо Очите се изправя през Специализирания наказателен съд. Делото е срещу него и още 12 души.
Те са обвинени, че са участвали в организирана престъпна група, като ръководител е бил Митьо - Очите.
Бандата действала от януари 2013 г. до август 2018 г. на територията на Бургас, Ямбол, Несебър и „Слънчев бряг“.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Ако бяхме нормални вече трябваше да е в затвора доживотен
ТО И БОРИСОВ И ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ И АХМЕД ДОГАН , ПЕЕВСКИ,ГЕШЕВ , ЦАЦАРОВ, ГОРАНОВ, ЦЕЦКА , ПЛАМЕН ТЕРАСАТА И КОЛКО МНОГО ДРУГИ (да не ги изброявам че няма да стигне мястото) ТРЯБВА ДА СА В ЗАТВОРА АМА ТРЯБВА ДА ИМА ЧЕСТНА ПРОКУРАТУРА И СПРАВЕДЛИВ СЪД . А ТО НЯМА ПОНЕ В БЪЛГАРИЯ ТАКА ЧЕ МИТЬО ЩЕ БЪДЕ ЛЕКО НАКАЗАН И СЛЕД 5/6 ДНИ КАТО СЕ ЗАБРАВИ И НИ НАПЪЛНЯТ МОЗЪЦИТЕ С НЯКАКВА ДРУГА СКАНДАЛНА НОВИНА МИТЬО ЩЕ СИ ИЗЛЕЗЕ И СЕГА МУ Е СЕЗОН ЛЯТО ПАРИ СЕ ПРАВЯТ МНОГО И ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ДА СИ ДЕРЕБЕЙСТВА
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.