Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

0| 5505 |08.03.2019 НОВИНИ

Млади социалисти от София искат паркът на резиденция “Лозенец“ да стане достъпен за всички граждани

.
Резиденция "Лозенец"
На 9 март, в 13.00 часа млади социалисти от София ще се съберат пред резиденция “Лозенец” (ул. “Милин Камък” №70), за да поискат паркът на резиденцията да стане достъпен за всички столичани.
 

Според Министерството на отбраната, което стопанисва резиденция “Лозенец”, тя е секретен обект, но от друга страна срещу сумата от 14 400 лв. всеки може покани над 500 души на частно парти. На сайта на Министерството е публикуван ценоразпис за ползването на уж секретния обект.

 

Целта на младите социалисти е паркът на резиценция „Лозенец“ да е достъпен през светлата част от деня за всички столичани и гости на столицата, които искат да се насладят на това произведение на градинското и парково изкуство. Според тях е недопустимо такава историческа и природна даденост, в сърцето на столицата, да стои заключена и да се ползва само от привилегировани политици и заможни хора.

 

Събитието е организирано от младежите от БСП - район Лозенец, като част от кампанията на Младежко обединение в БСП - София “24х24”.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3164 |05.04.2022 Социалисти почистиха осквернения Паметник-костница в ”Лозенец” . 1| 4833 |18.02.2020 БСП - София подкрепи позиция на социалистите от ”Лозенец” срещу оскверняването на Паметника-костница на съветския воин . 1| 4764 |24.12.2018 Млади социалисти помагат на възрастни хора в навечерието на Коледа . 4| 6232 |01.10.2017 Николай Николов: Протестът на гражданите в ”Лозенец” е справедлив, управляващите в СО се подиграват с тях

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads