Премиерът  нарече обстановката в света „кризисна“ и допълни, че в такива условия е нормално страната ни да подкрепя санкциите срещу Русия. Борисов добави, че е смъмрил министъра на отбраната за недоброто обяснение от негова страна на това какви танкове ще бъдат разположени у нас и какви учения на НАТО се провеждат, съобщи БНР.