Реклама / Ads
4| 971 |28.10.2025 НОВИНИ

Начало на ротацията: Рая Назарян ще бъде председател на Народното събрание

.
Източник: БГНЕС
След среща между ГЕРБ, „БСП – Обединена левица“ и ИТН стана ясно, че Рая Назарян ще бъде председател на Народното събрание. Ротацията за председателското място ще бъде на всеки 10 месеца.
 

Днес Съветът за съвместно управление (ССУ) взе решение за въвеждането на ротационно председателство на парламента.

 

„Взехме решение за въвеждането на ротационно председателство на Народното събрание, утре това ще бъде разписано като анекс към споразумението за съвместно управление", съобщи председателят на ССУ Костадин Ангелов (ГЕРБ-СДС) на брифинг в парламента след заседанието на съвета.

 

Попитан кога ще бъде направена ротацията в председателството на парламента, Ангелов обясни, че след подписването на анекса се очаква ротацията да стане факт.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 884 |28.10.2025 Китаристът на Soundgarden пуска автобиография . 1| 1334 |28.10.2025 Зеленски: Създадохме коалиция от държави в подкрепа на енергийния сектор на Украйна . 4| 1509 |28.10.2025 След санкциите на САЩ: Рафинерии в Индия спряха поръчките за руски петрол . 2| 1814 |28.10.2025 Нетаняху разпореди интензивни удари по ивицата Газа

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads