„Сините" фенове поемат ангажимент и вече е направена организация до 30 юни, когато се навършват 55 години от трагедията, следите от този вандализъм да бъдат отстранени, а впоследствие мястото да бъде обезопасено по подходящ начин.
Надраскаха с червен кръст паметника на Гунди и Котков на Витиня
„За огромно съжаление ви информираме, че паметникът на легендарните български футболисти Георги Аспарухов-Гунди и Никола Котков, издигнат в прохода Витиня на мястото на трагичната катастрофа, отново е станал обект на вандалски акт“, написаха от Levski Family.