Началник влакът е забелязал съмнителните лица, които се оказали без документи.
Предупредил е началника на на най-близката гара в Казанлък, където са свалени. Мъжете са задържани от отдел „Миграция”, предаде NOVA.
Очаквайте подробности!
Шестима нелегални мигранти са свалени от влаковата композиция Бургас-София.
Началник влакът е забелязал съмнителните лица, които се оказали без документи.
Предупредил е началника на на най-близката гара в Казанлък, където са свалени. Мъжете са задържани от отдел „Миграция”, предаде NOVA.
Очаквайте подробности!
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Българският стобор как се охранява та мигрантите стигнали до Бургас? Можеви с кратунки преплували Черно море до Бургас? Явно си имат екскурзоводи за много парички.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.