Реклама / Ads
1| 4517 |09.08.2017 НОВИНИ

Няма данни за пострадали българи в Китай

.
Няма данни за пострадали българи при силното земетресение в Китай. Това обявиха от пресцентъра на Министерството на външните работи.
 

Службата за външни връзки на провинция Съчуан е съобщила за пострадали трима чужди граждани - по един гражданин на Италия, Канада и Франция.

 

Българската дипломатическа мисия в Пекин следи развитието на ситуацията и поддържа постоянен контакт с местните власти.

 

Припомняме, че в района на земетресението са се намирали много туристически групи, което поражда опасение за пострадали чужденци.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 1349 |19.12.2025 Рим ще въведе платен вход за известния фонтан Треви . 1| 1488 |19.12.2025 Близо 70 на сто от работодателите дават коледни бонуси на работниците и служителите си . 0| 1889 |19.12.2025 Индексират заплатите в сектори, където са увеличени със 70%. Няма обяснение . 3| 1605 |19.12.2025 Възможните дати за предсрочни избори – 22 март, 29 март или 5 април

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads