Реклама / Ads
0| 3382 |03.09.2025 НОВИНИ

Нощни ремонти в тунел „Траянови врата“: Тръбата за Бургас ще бъде затворена

.
На 3 и 4 септември през нощта ще се извършва почистване и боядисване на стените на тръбата за Бургас в тунел „Траянови врата“ на АМ „Тракия“.
 

За изпълнението на дейностите движението ще бъде временно ограничено, както следва:

 

От 20:00 ч. на 3 септември (сряда) до 06:00 ч. на 4 септември (четвъртък) – тръбата за Бургас ще бъде затворена;


От 20:00 ч. на 4 септември (четвъртък) до 06:00 ч. на 5 септември (петък) – в същата тръба ще продължи боядисването на стените.


През тези периоди трафикът ще се пренасочва двупосочно в тръбата за София.

 

От Агенция „Пътна инфраструктура“ напомнят, че периодичното почистване и поддръжка на тунелите е ключово за безопасността на движение и подобряване на видимостта за шофьорите. Пътните власти призовават водачите да спазват сигнализацията, да шофират внимателно, със съобразена скорост и да избягват рискови изпреварвания.

 

За актуална информация за пътната обстановка гражданите и транспортните фирми могат да следят сайта на АПИ – www.api.bg или да се обадят на телефон 0700 130 20.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 4536 |12.10.2025 Четири пъти дневно ще спират трафика за София по АМ „Тракия“ заради ремонт . 0| 4119 |28.05.2025 Ограничено движение през тунел „Люлин“ в посока София – шофьори, внимавайте! . 0| 5855 |23.04.2025 Важна информация за пътуващите по АМ „Тракия“ и АМ „Хемус“ . 0| 3302 |12.02.2025 Ограничават движението в участък от АМ "Тракия" днес и утре

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads