Банковият офис се намира в сградата на бивш хранителен магазин в бургаския комплекс "Изгрев".
Крадците са проникнали в банковото помещение, като са направили дупка в стената. Полицията е на място, и уточнява каква сума липсва.
Обраха банков клон в Бургас. Сигналът за проникване в банката е подаден тази сутрин, около 8,30 часа, съобщиха от полицията.
Банковият офис се намира в сградата на бивш хранителен магазин в бургаския комплекс "Изгрев".
Крадците са проникнали в банковото помещение, като са направили дупка в стената. Полицията е на място, и уточнява каква сума липсва.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
България е рай за бандити и айдуци!
а КОЙ се пази от реформата в МВР и подготвя атаката срещу Бъчварова : да се опраска и цецовия герб да си се гушне с доган
Полицията е на място и установява каква сума точно липсва..тъй..тъй..много обичат да броят парички.
Те какво броят,едва ли бандюгите са оставили нещо за броене.Да са им честити, нас МВР ни пази , нали курва е министър.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.