Решението квесторите да бъдат опаковани в защитни гащеризони, шлемове и ръкавици, е лично на директорката на гимназията.

Мисля, че тази директорка съвсем заслужено следва да бъде удостоена с приза "Истерясала вуйна №1"

Мария Ласкин, Фейсбук