Реклама / Ads
6| 5472 |09.04.2019 НОВИНИ

Общинари стигнаха до терасата на Георгиев, тепърва ще гледат документите

.
Терасата на Пламен Георгиев
Направен е първи оглед на скандалната тераса на председателя на Комисията за противодействие на корупцията Пламен Георгиев. Районният кмет Наталия Стоянова съобщава, че служителите на община Слатина са допуснати до имота, но тепърва ще се проверяват документите в общината и тези на собственика.
 

"Огледан е имотът. Ще ходят още, тъй като не са приключили работа", заяви още районният кмет.


Органите на общината трябва да определят дали законно са построени барбекю, сауна и други постройки, съобщава Дарик.
 
"В рамките на седмицата ще се направят няколко проверки, за да се види най-точно какво е построено, да се измери, да се огледа, да опитаме да преценим датата на построяване и да прегледаме всички документи по строежа на сградата, които имаме в нашия архив и документите, които ни предостави самия собственик", съобщи Стоянова.

 

Припомняме, че вчера служителите на община Слатина не можаха да огледат терасата, защото никой в жилището на Георгиев не им отвори.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 11| 6389 |23.09.2019 Бившият шеф на КПКОНПИ отказа да събори барбекюто на терасата си . 6| 4602 |01.08.2019 Пламен Георгиев се заканил да съди общината заради терасата си . 9| 5012 |27.06.2019 Кметът на ”Слатина”: Ще проверяваме пак дали да се събори терасата на Пламен Георгиев . 9| 5114 |23.05.2019 Пламен Георгиев оспорва акта на общината за навесите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads