То се е получило заради ремонт на Симитли.

Няма служител, който да регулира движението. Запитани за коментар, от 112 посочиха, че са получили десетки сигнали.

Задръстването е наистина внушително, което поражда опасения, че тежкият трафик ще се стовари на АМ "Струма" и ситуацията допълнително ще се усложни.

Към момента от Агенция "Пътна инфраструктура" не си вдигат телефона. Припомняме, че в Плевен вече се събира подписка с искане за оставката на директора й инж. Йордан Вълчев.