Призоваваме всеки, който може да дойде да остане за колкото може. Носете си вода и чадъри, тъй като времето ще е горещо. Благодарим ви! Няма да се откажем и заедно ще успеем! #оставка
"Отровното трио", Фейсбук
Скъпи приятели, от снощи имаме два постоянни палаткови лагера разположени на Орлов мост и Министерски съвет.
Призоваваме всеки, който може да дойде да остане за колкото може. Носете си вода и чадъри, тъй като времето ще е горещо. Благодарим ви! Няма да се откажем и заедно ще успеем! #оставка
"Отровното трио", Фейсбук
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Отровното трио: Може да ни арестуват, но нека, защото революцията има нужда от знаме. Отровното трио: Няма да спрем, докато не се освободим от мафията!. Правилно. Борисов ще падне от власт, но мафията остава.
Трима почтени и смели мъже, браво! С вас са почтените хора без разлика на политически цвят, възраст, религия и пол. С вас са и чуждите посолства, с вас са и представителите на НАТО в България. Оставката на Борисов е неизбежна.
Запалихте искрата на бунта-добре.Призовахте хората на площадите-добре.Но,нямате онзи усет от искрата да разпалите огън.Защо до вас не е Татяна Дончева,Христо Иванов,Георги Георгиев?Отговора е много ясен:Всеки иска да е начело и всеки го играе"соло".Кажете на протестиращите,защо не седнахте преди няколко дни,не направихте кръгла маса и не се обединихте?Сега приличате на дечица дето са се насрали и чакат мама да ги избърше.НЕставате за водачи!
За Дончева....... не знам,но Христо Иванов ,Г.Георгиев са глътка свеж въздух и трябва да се обединят.
Съгласен съм на 100% с форумеца PATROL-с такива измишльотини като палатки,полягвания,хвърляния на хартийка с лика на Борисоф,Методиев ,власт не се смъква!Факта че Борисоф отново хукна с джипката на МВР и отлитна с пълен ход къмто неговите псевдо строежи показва че герб всячески се опитва да неглежира протестите оглавявани от триото интелектуалци и че за съжеление успява!къде се спотаи и президента,защо не е всеки ден сред протестиращите,защо Нинова не е начело на протестите,защо цялата група на БСП стои в парламента?Така не се смъква корумпираният герб и типове като Борисоф&Гешев!
Чака се август. Това е лошото. Ако издържат до септември..... са аут. Тогава най-после може хора като Слави да излязат и да поемат нещата в свои ръце.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.