Паметникът на Съветската армия осъмна днес с надпис: “Столична община махни този национален позор”.

Някой се опитва да въвлече България във война на паметниците. Това пише в позиция на руското посолство в София по повод изрисуването на Паметника на Съветската армия в центъра на столицата.